wokgerecht

Een persoonlijke benadering

Bij Oerlemans Foods hechten wij veel belang aan een persoonlijke benadering. Samen kunnen we vele mogelijkheden op het gebied van rassen, teeltwijzen, verwerken en verpakken bespreken en tot de juiste oplossingen komen.

Onze mensen zijn getraind in smaakbeleving, culinaire bereidingswijzen en weten alles van groente, aardappelproducten en fruit.

Ons commerciële team bestaat uit:

Foodservice

Elmar Schütte
Key Account Manager
Mobile: +49 (0)176 43855764
eschuette@oerlemans-foods.nl

Salessupport Foodservice
SalesFoodservice@oerlemans-foods.nl
Tel.: +31 (0)77 3895884

 

Retail

Mathieu Buyssen
Sales Manager Retail
Mobile: +31 (0)6 5333 4310
mbuyssen@oerlemans-foods.nl

Roel Faessen 
Salessupport Retail
rfaessen@oerlemans-foods.nl

Export

 

Martin Rohleder
Sales Director Potato & Export division
Mobile: +31 (0)6 5519 1821
mrohleder@oerlemans-foods.nl

Pambos Athinodorou
International Salesmanager
Mobile: +357 99 649507
pathinodorou@oerlemans-foods.nl

 

Peter Eldering
International Sales Manager
peldering@oerlemans-foods.nl
Mobile: +31 (0)6 12501449

Salessupport Export
Kyra Hoekstra
salesexport@oerlemans-foods.nl

 

Industrie

Simon Joseph
Sales Manager Industry & Trade
sjoseph@oerlemans-foods.nl
Mobile: +31 (0)6 57982448

Salessupport:
Kim Nijskens
 

 

 

Oerlemans Foods Nederland B.V.
Archimedesweg 19
5928 PP Venlo
P.O. Box 3351
5902 RJ Venlo
The Netherlands
Tel.: +31 / (0)77 3895 895
Fax: +31 / (0)77 3821 448
e-mail: info@oerlemans-foods.nl